Naujienos

2016-12-19

„Myls banketai“ prisidėjo prie Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos paminėjimo

2016 m. gruodžio 1 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje įvyko graži šventė – Tarptautinė neįgaliųjų žmonių dienos paminėjimas „Esame drauge“ – taip konceptualiai vadinosi koncertas, kurio pirmojoje dalyje pasirodė Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos nariai, o šventę vainikavo ansamblio „Lietuva“ programa „Gražiausi jubiliejinio koncerto fragmentai“.


Plačiau >

2016-11-09

Filmo premjeros apie K. Grinių svečius aptarnavo „Myls banketai“

2016 m. Lapkričio 7 d. įvyko dokumentinio filmo premjera apie vieną pirmųjų šalies demokratų, gydytoją, knygnešį, publicistą, trečiąjį Lietuvos Respublikos prezidentą – Kazį Grinių. Filmas skiriamas 150-osioms K. Griniaus gimimo metinėms, kurias minėsime gruodžio 17 d.

Plačiau >

2016-11-08

„Sveikatiados“ konferencijos dalyvius maitino „Myls banketai“

2016 m. lapkričio 4 d. Lietuvos Respublikos Seimo konferencijų salėje, Vilniuje vyko Respublikinės programos „Sveikatiada“ konferencija. Konferencija buvo skirta ugdymo įstaigų vadovams, pedagogams, visuomenės sveikatos priežiūros specialistams.


Plačiau >

2016-08-30

Plečiame veiklą, todėl kviečiame kūrybingus, atsakingus, nebijančius iššūkių asmenis prisijungti prie mūsų kolektyvo!

 Jei tau patinka projektų planavimas ir įgyvendinimas, renginių organizavimas, biudžetų sudarymas, komandos darbo priežiūra, nuolatinės komunikacijos su klientais palaikymas, derybos su tiekėjais, ataskaitų ruošimas, ir tu turi aukštąjį išsilavinimą, organizacinio darbo patirties bei galimybę dirbti lanksčiai esant skubiems terminams-kviečiame tave tapti mūsų renginių organizavimo vadybininku!

Plačiau >

2016-07-27

Lietuvos Respublikos ambasadorių, reziduojančių užsienio valstybėse, kasmetiniam suvažiavimui- pusryčiai Seime

2016 m. liepos 20-22 d. Vilniuje vyko Lietuvos Respublikos ambasadorių, reziduojančių užsienio valstybėse, kasmetinis suvažiavimas. Užsienio reikalų ministerijoje buvo rengiamos sesijos, skirtos ekonominei diplomatijai, Lietuvos ekonomikos padėčiai apžvelgti. Vyko susitikimai su Vadovų klubų tinklo nariais, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos merais. Ministerijoje buvo atidaryta paroda „Uosto direkcijai 25.
Plačiau >

2015-12-15

Kalėdinių vakarėlių karštinė: maisto gausą keičia kokybė ir subtili estetika

Furšetai, banketai, kalėdiniai vakarėliai ar šventiniai pietūs.... Gruodžio pirmosiomis dienomis startavęs kalėdinių pobūvių maratonas nusitęsia iki pat sausio pabaigos. Ir pamirškite vieno kąsnio užkandžius. Tai metas, kai įmonės rodo išskirtinį dosnumą savo darbuotojams, klientams ar partneriams.
 

Plačiau >

2015-09-15

Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono biuro 65-osios sesijos metu „Myls banketai“ vaišės

2015 m. rugsėjo 14 - 17 d. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono komitetas, formuojantis Europos regiono sveikatos politiką, savo 65-ąją sesiją pirmą kartą surengė Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų rūmuose LITEXPO.

Plačiau >

2015-01-21

LRT auksinių bičių apdovanojimai ir Myls banketų vaišės

2015 01 21 Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) jau 14–ąjį kartą pagerbė geriausius laidų rengėjus. Jiems įteiktos skulptoriaus Romo Kvinto sukurtos Auksinės bitės statulėlės. Iškilminga ceremonija vyko Vilniaus rotušėje, o iškilmingas vaišes svečiams ruošė „Myls banketai“.

Plačiau >

2014-11-12

Mylsbanketai - profesionalios maitinimo paslaugos – ypač profesionaliai paruoštas maistas

Profesionalios maitinimo paslaugos neretam žmogui vis dar atrodo bevertės, juk kiekvienoje situacijoje galima rasti puikią šeimininkę, galinčią paruošti puikiausius patiekalus, tačiau kodėl gi vienas ar keli žmonės turėtų būti atskirti nuo šventės ir užsiimti sukinėjimusi virtuvėje? Daug parankiau yra pasikviesti profesionalus, kurie ne tik pakeis šiuos žmones, bet ir maistą paruoš ypač profesionaliai, atsižvelgdami į šventės dalyvių skaičių, pačią šventę ar kitą esamą situaciją.

Plačiau >

2014-11-12

Įmonių ar organizacijų pobūviai - klientais besirūpinančios įmonės įvaizdis

Ne paslaptis, kad dauguma įmonių, organizacijų ar net bendraminčių asociacijų organizuoja įvairius pobūvius. Tokie pobūviai gali turėti daugybę prasmių bei priežasčių. Vieniems šie renginiai yra puiki proga pabendrauti su kolegomis, kurie sutinkami tik oficialioje aplinkoje, kitiems – galimybė geriau pažinti savo verslo partnerius ar investuotojus, dar kiti tokiu būdu stiprina savo ir klientų bendravimą, primena apie save ir sukuria dosnios, klientais besirūpinančios įmonės įvaizdį. Akivaizdu, kad įmonių, organizacijų pobūviai yra naudingi bei gali turėti daugybę versijų, kurios naudingos vienai ir kita pusei.

Plačiau >

2014-06-02

NATO Parlamentinės Asamblėjos nariams – lietuviški produktai

Gegužės 30– birželio 1 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko NATO Parlamentinės Asamblėjos (NATO PA) pavasario sesija. 500 dalyvių iš 28 NATO valstybių narių, NATO PA asocijuotų narių, regioninių partnerių, delegacijų  iš Europos Parlamento, įvairių tarptautinių organizacijų svarstė aktualius transatlantinio saugumo klausimus, todėl labai svarbu buvo suteikti galimybę dalyviams pasistiprinti neatsitraukiant nuo darbų.


Plačiau >

2014-05-23

„Myls banketai“ patiekalai tarptautinės konferencijos „Aplinkos inžinerija“ svečiams

Gegužės 22–23 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete vykusioje 9-ojoje tarptautinėje konferencijoje „Aplinkos inžinerija“ „Myls banquet“ komanda vaišino 350 renginio svečių bei dalyvių per kavos pertraukėles ir neleido likti alkaniems pietų metu. 

Plačiau >

2014-04-25

Aido Reklio gimtadienyje – „Myls banketai“ vaišės

Daugkartinis dailiojo čiuožimo čempionas Aidas Reklys balandžio 25 d. draugus ir pramogų pasaulio žvaigždes sukvietė į Vilniaus naktinį klubą „One Two“, kur ne tik linksmai atšventė 32-ąjį gimtadienį, bet ir ant ledo pristatė savo sportinių drabužių kolekciją. Ją išbandė A. Reklio draugai ir profesionalūs čiuožėjai. O po tokio energingo pasirodymo reikėjo ir pasistiprinti.

Plačiau >

2014-04-08

„Myls banketai“ maitino ES parlamentų pirmininkų konferencijos dalyvius

Balandžio 6–8 d. LR Seime vyko itin svarbus Europai renginys – Europos Sąjungos parlamentų pirmininkų konferencija – paskutinis ir vienas iš didžiausių Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai parlamentinio matmens renginių. Lietuvos pirmininkavimo metu "Myls banquet“ rūpinosi ne vieno renginio maistu, todėl ir šįkart buvo pakviesti pasirūpinti svečiais. Iš įvairių šalių atvyko apie 250 svečių, dalyvavo net 60 itin aukšto rango politikai. 

Plačiau >

2013-10-18

Iškilmingai progai – ypatingos vaišės

"Myls banquet" komanda turėjo ypatingą galimybę dar kartą pademonstruoti savo sugebėjimą lanksčiai prisitaikyti prie netradicinių užsakovo pageidavimų.


Plačiau >

2013-09-09

Utenos gimtadienio šventėje – ypatingai skanus maistas

Šiemet "Myls banquet" turėjo išskirtinę galimybę prisidėti prie gimtadienio sveikinimų Utenos miestui. Rugsėjo 5–7 d. vykusių renginių metu maitinome Utenos miesto valdžios atstovus, svečius iš Lenkijos, Baltarusijos, Švedijos, taip pat sportininkus ir kitus iškilius miestelėnus. Kol miesto gyventojai linksminosi ir skandavo: „Utena – laimės miestas!“, mūsų įmonė rūpinosi švenčiančiaisiais net 4 skirtingose miesto vietose. Plačiau >

2013-08-09

Iškilmėms Kėdainiuose – gurmaniški „Myls banketai“ patiekalai

2013 m. rugpjūčio 9 d. tapo įsimintina ne tik Kėdainiams, bet ir mums, "Myls banketai" komandai. Šią dieną AB „Lifosa“ kėdainiečiams padovanojo unikalią dovaną – iškilmingo renginio metu Kėdainių rajono savivaldybei buvo perduotas apie 20 mln. litų kainavęs sporto ir pramogų kompleksas Kėdainių arena. Mūsų bendrovei teko garbė organizuoti šventinę vakarienę 300 išskirtinių vakaro dalyvių ir 15 ypač garbingų VIP svečių, spaudos konferencijos dalyvių.


Plačiau >